Dyrektor Żłobka Miejskiego w Bielsku-Białej ogłasza nabór na rok 2026/27.
Rekrutacja dotyczy placówek zlokalizowanych przy ulicach:
- Kazimierza Brodzińskiego 22
- Pod Grodziskiem 4
- Jutrzenki 24
- Stefanii Sempołowskiej 52 (planowane otwarcie od nowego roku szkolnego 2026/27)
1. Dokumentacja:
- wnioski można pobrać ze strony internetowej Żłobka Miejskiego lub osobiście w sekretariacie przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 22 (karta zgłoszenia dla kandydatów nowo przyjmowanych lub deklaracja o kontynuowaniu pobytu w Żłobku–dla dzieci które już do Żłobka uczęszczają)
- do kart zgłoszenia należy dołączyć wymagane załączniki–informacja o załącznikach znajduje się w kartach zgłoszenia,
2. Składanie wniosków:
- Kompletne wnioski należy dostarczyć osobiście, do oznaczonego punktu w siedzibie Żłobka Miejskiego przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 22 w dniach:
od 13 do 24 kwietnia 2026 r. w godzinach pracy administracji od 7:30-15:30
oraz dodatkowo w dniach 16.04 (czwartek) i 21.04 (wtorek) w godzinach 7:30-17:00
- każdy wniosek będzie miał nadany numer, który po przyjęciu otrzyma wnioskodawca (zachowanie numeru jest bardzo ważne)
- kolejność zgłoszeń nie ma wpływu na rekrutację
3. Ogłoszenie wyników naboru:
- po zakończeniu naboru Komisja ogłosi wyniki, które ukażą się na stronie internetowej oraz w siedzibie Żłobka w formie anonimowej poprzez nadany numer,
- regulamin naboru jest dostępny na stronie internetowej,
- wszelkich informacji dotyczących rekrutacji udzielamy telefonicznie pod nr: 33 4962182 lub 33 4964223 wew. 21
UWAGA:
Rodzice/opiekunowie dzieci już uczęszczających do Żłobka maja obowiązek w okresie rekrutacji złożyć druk Deklaracja o kontynuowaniu pobytu do pobrania na stronie internetowej lub w sekretariacie.
